Krajalnica youtube

W sklepach dodatkowo w gospodarstwach domowych bardzo często jest potrzeba pokrojenia czegoś w równe, cienkie plastry. Dotyczy to przede każdym wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica bywa wykorzystywana jeszcze do kolejnych celów, na model do krojenia warzyw lub produktów, gdy wymagamy ich w budów cienkich plasterków.

W relacji od tego, co zamierzam kroić na krajalnicy, jest ona zaopatrzona w określone ostrze - dobre lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co pozwoli łatwo "wgryźć się" w jego budowę i kieruje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z zmian gdy należy o wędliny czy sery, zależy nam szczególnie na małych, równych plastrach, które kręci się sprawnie i bez dodatkowego wysiłku. Do ostatniego obiektu używamy krajalnicy z gładką, a bardzo dobrą krawędzią, która idealnie radzi sobie z prostymi, jak oraz niezwykle dobrymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to konkretna maszyna do cięcia, polecana szczególnie do domów gastronomicznych także do sklepów. Jest przekazywana przez producenta ze powodu na prostą dużą trwałość oraz umiejętność obsługi. Dzięki tym związkom każdy, po pierwszym przeszkoleniu z działu bezpieczeństwa oraz higieny pracy, może podjąć do pracy z krajalnicą i podawać swoim klientom wędliny czy sery pokrojone w konkretne plastry. Krajalnice silnych opinii idą na duże uporanie się z pokrojeniem znacznej dawek wędlin czy serów, przy minimalnym koszcie akcji i chęci pracownika. Taka krajalnica w zakładzie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki wtedy brano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak obecne istnieje wymagane na przykład w wypadku szynek surowych, które jada się tylko w plasterkach grubości bibułki.