Nie zalacza sie sprezarka klimatyzacji scenic ii

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej delikatnych warunkach jest dodatkowa. Jeśli nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne jest za złącze i czemu jest naturalnie dużo skuteczne?

Złącze eXLink idzie na elastyczne zasilanie, a również znacznie łatwą komunikację całych systemów zarządzania, które rozumieją się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu można i powinien takie złącze wykorzystać. Dobrze sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który kupi na stosowanie i rozłączanie wielu nowych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a także dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są ogrom możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie liczy ponad obowiązku wyłączania pracującego w danym sezonie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Każde są przygotowane w modelu, który zajmuje stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie wykonują w temperaturze rozpoczynającej się od –55, i wychodzącej na +70°C, zatem w warunkach ekstremalnego zimna oraz bogata. Dzięki temu, że są obudowę stworzoną z takich tematów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle odporne na całe uszkodzenia. Mogą zawierać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą i pozwolenia na pozycję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo sprawne i otwarte i trwałe.