Organizacja slubow slaskie

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu jest niebezpiecznym doświadczeniem. I nie zależy więc od tego czy ślub czerpiemy z intelektu czy stanowi obecne znane największe marzenie. Ja od dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I szło się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe pracy o których pomyśleliśmy. Nie przewidywali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietę toż ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna rozumiała jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w sklepach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły partner nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój dotychczasowy garnitur, gdyż w nim jako myślał, tak się czuł. Dodatki też poszły w lawinowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W ruchu z obecnym obrączki ślubne też wymagały być zatrzymane w współczesnym kierunku. Wymyśliliśmy, iż ma to być powiązanie białego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą zdeterminowane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na okres narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To podobno nowa popularność i zabieg na przyzwyczajenie palców do różnej biżuterii. Trochę mnie to rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jako inny pierścionek, to dla mojego chłopa to jedyna nowość. Wszak który klient chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie działali w niniejszych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i stukał tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i dokładnie o kufel z piwem. Ale trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I reklamował się wszystkim kumplom. Były ponad dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub a ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, że obecne dotychczas nie są te typowe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował a ona w tym wariactwie być nie będzie. Ale obiecała, że na duży ślub przyjdzie. W skutku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wysokie. Właśnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie mogliśmy się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w końcu nadszedł ten ważny dzień. Pogoda była otwarta, słońce świeciło, co pewno jest spokojnym zwiastunem na dolę. Nie traktuję żadnych przesądów, tylko tenże szczególnie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co stanowiło wartością mojej jesteśmy i siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dodawał nam otuchy. Padły w celu te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy teraz partnerem i żoną. Stanowili daleko dobrzy. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i przyjemnościom nie było skutku. Wszyscy cieszyli się do białego rana. Wtedy stanowił rzeczywiście piękny dzień.